0 szt.
0,00
Przejdź do koszyka

Filtrowanie

Producenci
  • Allied Telesis
  • D-Link
  • Linksys
  • MikroTik
  • Planet
  • TP-LINK
  • ZyXEL

Kategorie

Pokaż wszystkie kategorie

Lista podkategori:

Pierwsza
Poprzednia
1 2 Ostatnia

  • Legenda:pełny magazyn
  • towar na wyczerpaniu
  • brak towaru

Konwertery

Nazwa produktu Cena
Allied Telesis AT-MC101XL Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX, ST, Multi-Mode Poniżej 30 szt. 39,20
Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX Allied Telesis AT-MC102XL Poniżej 30 szt. 284,00
Konwerter SFP-100BaseFX LC Allied Telesis AT-SPFX/2 Poniżej 30 szt. 135,30
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver Poniżej 30 szt. 270,70
XGIGA FT3401 (zamiennik Cisco GLC-T) Poniżej 30 szt. 46,00
XGIGA FT3405 (zamiennik Cisco GLC-SX-MM) Poniżej 30 szt. 48,70
XGIGA FT3405DI (zamiennik GLC-SX-MMD) Poniżej 30 szt. 93,40
MikroTik S+DA0001 SFP+ 1m Direct Stack Attach Cable Poniżej 30 szt. 113,70
MikroTik S+DA0003 SFP+ 3m Direct Stack Attach Cable Poniżej 30 szt. 152,90
MikroTik S-85DLC05D SFP 1.25G MM 550m 850nm LC Poniżej 30 szt. 70,40
PLANET ( FT-801 ) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2 km / Poniżej 30 szt. 201,60
PLANET (FT-806B20) Konwerter 10/100BaseT <=> 100BaseFX / WDM / Single-Mode / Max. 20km / Poniżej 30 szt. 215,10
PLANET (GT-806A15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km / Poniżej 30 szt. 397,80
PLANET (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km / Poniżej 30 szt. 485,70
Planet ICS-2105A RS232/RS-422/RS485 Poniżej 30 szt. 377,50
PLANET MC-1500R Obudowa na 15 konwerterów 19" (WYP) Poniżej 30 szt. 671,10
PLANET VC-RPS48 zasilacz 48V DC do VC-2400MR Poniżej 30 szt. 73,10
PLANET VF-402-KIT KONWERTER BNC>FO (SC) 4-KANAŁY Poniżej 30 szt. 1 432,80
TP-LINK [TL-PoE150Sv.3] Injector PoE 802.3AF Poniżej 30 szt. 86,80
ZyXEL NWA5121-NI N150 2,4GHz Unified Access Point Poniżej 30 szt. 608,90

Pierwsza
Poprzednia
1 2 Ostatnia

Facebook

Lubię to

Polub nasz sklep i dołącz do naszej społeczności na facebook.

Znajdź najbliższy sklep

W trosce o to, by jak najlepiej dostosować się do preferencji naszych Klientów wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli zdecydujesz się na kontynuację korzystania z niniejszej witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że wyrażasz zgodę na zamieszczanie ich w Twoim urządzeniu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dla plików cookies w opcjach wykorzystywanej przeglądarki internetowej.